Reklamlar

Denizli'den Geçerken Dikkat! Radar Kabusunuz Olabilir...

254 görüntülenme 08 Haziran 2016
Reklamlar
  Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi'nin plakasındaki rakamlar nedeniyle '4180' olarak bilenen radar aracı da bir sosyal medya grubunun fenomeni haline geldi. Grup üyeleri tarafından radar için korku filmlerini aratmayan bir fragman montajlandı.

Üyeler tarafından radar uygulaması yapılırken çekilen fotoğraflar kullanılarak yapılan fragmana gerilim müziği de eklenince ortaya korku filmini aratmayan fragman ortaya çıktı. Görüntüde "Gerçek olaylardan alınmıştır, her mahallede diğerlerinden farklı bir 4180 vardır. Yılın en korkunç gecesinde, 4180 yine iş başında. Birden bire ummadığın bir anda karşına çıkar. 4180 kabusu" sözleri de yer alıyor.

Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook'ta bir süre önce Denizli Trafik ve Yol Yardımlaşma adıyla bir gurup kuruldu. 18 yöneticisi olan ve 52 binden fazla üyesi bulunan grubun üyeleri, Denizli'deki aşırı hız denetimi yapan radar aracını gördükleri yerde cep telefonlarıyla fotoğrafını çekip, "Kuzu çevirme var", "Gülümseyin", "Şeker dağıtımı var" gibi sözlerle yerini diğer grup üyelerine radar cezası almamaları için bildiriyor. Grupta trafik sıkışıklığı ve kazalar da bildirilirken; yanlış park yapanlar ve trafik kurallarına uymayanlar da eleştiriliyor. 

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Terör Başı Kod Andok'un ölüsü gömülürken Hakkari'yi Karıştırdılar! 'Yolsuzluk nedir ?' sorusuna verilen akla zarar cevaplar! Türk Pilotumuzdan Gurur Duyulacak Uçuş CUMHURİYET Kadınları... BU VİDEO SİZLER İÇİN...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Arkasına Haç Takan Günahkar! Bahçeli bu sözüyle bakınız neyi işaret etti...