Reklamlar

Saldırıyı Saniye Saniye Kaydetmişler...

159 görüntülenme 10 Mayıs 2016
Reklamlar
İZMİR KILPAYI... Yakalanmasalardı, İzmir'i kana bulayacaklardı...
İzmir'de geçen Cuma günü yol kontrolü sırasında yakalanan teröristler "Mervan" kod isimli Sami Öztürk ile "Soro" kod isimli Enes Atlı'nın, 28 Nisan tarihinde Soma Kırkağaç ilçesi arasında sahte ihbarla çağırdıkları askeri araca yönelik bombalı saldırıyı gerçekleştirdikleri tespit edilmişti.
İki terörist yakalandıktan sonra üzerlerinden çıkan flaş bellekte polis inceleme yaptı. Geçmişe dönük silinen görüntüleri tekrar bulan polis, bu sırada çarpıcı bir detayı da ortaya çıktı.

Buna göre, iki teröristin Kırkağaç ilçesinde bombayı yol kenarına sakladıktan sonra yaklaşık 200 metre ileride çalılar arasına gizlendikleri, askeri aracın geçişi sırasında da bombayı patlattıkları bu anları da cep telefonuyla kayda aldıkları ortaya çıktı. Polisin kurtardığı ve patlama anının yer aldığı görüntülerde, askeri aracın saniyelerle daha büyük bir hasardan kurtulduğu ortaya çıktı.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

74 Yaşındaki Dedem Silahını Hazırladı ve ... Adana'daki Patlamadan İlk Görüntüler Altan Tan'dan partisine canlı yayında taziye eleştirisi Hükümete Acil Çağrı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Minik İrem şehit babasının arkasından küçük bir tabutla son yolculuğuna uğurlandı