Reklamlar

Saldırıyı Saniye Saniye Kaydetmişler...

161 görüntülenme 10 Mayıs 2016
Reklamlar
İZMİR KILPAYI... Yakalanmasalardı, İzmir'i kana bulayacaklardı...
İzmir'de geçen Cuma günü yol kontrolü sırasında yakalanan teröristler "Mervan" kod isimli Sami Öztürk ile "Soro" kod isimli Enes Atlı'nın, 28 Nisan tarihinde Soma Kırkağaç ilçesi arasında sahte ihbarla çağırdıkları askeri araca yönelik bombalı saldırıyı gerçekleştirdikleri tespit edilmişti.
İki terörist yakalandıktan sonra üzerlerinden çıkan flaş bellekte polis inceleme yaptı. Geçmişe dönük silinen görüntüleri tekrar bulan polis, bu sırada çarpıcı bir detayı da ortaya çıktı.

Buna göre, iki teröristin Kırkağaç ilçesinde bombayı yol kenarına sakladıktan sonra yaklaşık 200 metre ileride çalılar arasına gizlendikleri, askeri aracın geçişi sırasında da bombayı patlattıkları bu anları da cep telefonuyla kayda aldıkları ortaya çıktı. Polisin kurtardığı ve patlama anının yer aldığı görüntülerde, askeri aracın saniyelerle daha büyük bir hasardan kurtulduğu ortaya çıktı.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte Atatürk'ün Gerçek Sesi ve En Net Görüntüleri ASKERİMİZ'DEN HDP'Lİ VEKİLE TOKAT GİBİ CEVAP! Erdoğan Konuştu... MERKEL ŞOK'TA!.. İşte O Anlar... Türkmen Dağı Komutanı Son Gelişmeleri Anlattı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakınız Burası Neresiymiş... Şehre İnen PKK Halkı Sürüklüyor...