Saldırıyı Saniye Saniye Kaydetmişler...

157 görüntülenme 10 Mayıs 2016
Reklamlar
İZMİR KILPAYI... Yakalanmasalardı, İzmir'i kana bulayacaklardı...
İzmir'de geçen Cuma günü yol kontrolü sırasında yakalanan teröristler "Mervan" kod isimli Sami Öztürk ile "Soro" kod isimli Enes Atlı'nın, 28 Nisan tarihinde Soma Kırkağaç ilçesi arasında sahte ihbarla çağırdıkları askeri araca yönelik bombalı saldırıyı gerçekleştirdikleri tespit edilmişti.
İki terörist yakalandıktan sonra üzerlerinden çıkan flaş bellekte polis inceleme yaptı. Geçmişe dönük silinen görüntüleri tekrar bulan polis, bu sırada çarpıcı bir detayı da ortaya çıktı.

Buna göre, iki teröristin Kırkağaç ilçesinde bombayı yol kenarına sakladıktan sonra yaklaşık 200 metre ileride çalılar arasına gizlendikleri, askeri aracın geçişi sırasında da bombayı patlattıkları bu anları da cep telefonuyla kayda aldıkları ortaya çıktı. Polisin kurtardığı ve patlama anının yer aldığı görüntülerde, askeri aracın saniyelerle daha büyük bir hasardan kurtulduğu ortaya çıktı.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Paşa Camii (Kurşunlu) avluda pkk'lılar TÜRK ATAK HELİKOPTERİNİ HİÇ İZLEMİŞ MİYDİNİZ... O İŞTE MUHTEŞEM GÜÇ!... Bu Adamlar Çıldırmış Olmalı... Hazreti DEVE ha!.. Meclis'te PKK Köpekleri Diye Bağırdı !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP Nasıl İktidar Oldu!.. Alın size belgesi... Silinmeden izleyin...